Skříňky

18. 03. 2012 | † 18. 07. 2013 | kód autora: w39

bare_your_teeth__by_equusphoto

Kopie (2) - 6b723bc478b0a43a27

 

 

 Zde jsou skříňky všech našich členek, jak-mile kliknete na skříňku se svým nickem, dostanete se do svého profilu> V tom se pak dozvíte jaký vým byl přidělen obrázek (můžete si ho i změnit, ale všechny jsou pěkné a myslím, že dohadovat se o to jak budete vypadat na virtuální stránce je zcela zbytečné), kolik máte bodů, % - statistiky jezdecké a osobnostní a  samozřejmě bonusáky, vybavení, čtenářský klub, ocenění atd.... Údaje v profilu jako jsou: Věk si můžete neustále měnit, třeba když se přihlásíte máte 13 a za dva měsíce je vám 14, tak mi musíte napsat, abych to změnila ;)


Vyhozeny: Alex (Claire), Lexi*, Stela (2. Alex), Kalista, Tea, Denny, Blair, B, Ziggy, Noemi, Ali, Ashley, Lorein, Áďa, Gwendolyn, Tamara (dlouhodobá neaktivita>>V případě velkého zájmu se můžete přihlásit znovu)

ČERNÁ listina/trvale vyhozeni bez možnosti návratu: Koridaska (obcházení pravidel, plané sliby, zakládání multiúčtu, falešné přezdívky, drzost, absolutní ignorace pravidel na Archie)

Vzpomínáme na: Nyx -Jedna z nejupřímnějších členek ve virtuálním světě, velmi milá a ochotná, bohužel i realita má vliv na Archie a právě díky tomu už Nyx není mezi námi. Přejeme jí tímto hodně štěstí jak v reálu tak ve virtuálu!>Kdo by chtěl Nyx napsat vzkaz - na email: oks...

....pollockova@seznam.cz

An-drea! - Nejaktivnější členka, kterou jsme na Archie měli. ;) An-drej byla svědomitá, trpělivá a pečlivá opatrovatelka koně "Target". Jenže s realnými koňmi se náš malý virtuální koutek začal tlouct až se nakonec An-drej rozhodla nás opustit. Nezazlívám jí to, chápu jí a přeju jí spousta štěstí na koních. :)

Dramie: Členka, která neprokazovala nepřetržitou aktivitu, ale i tak Arhie přirostla k srdci, zde měla na starost klisnu Charlottu, které se jistě bude také stýskat.....Odešla z osobních důvodů -> nedostatek času, škola

Jane - Členka, která byla na Archie pouze týden, ale i tak mě a celému Archie přirostla k srdci. Jane mi však bohužel přes e-mail sdělila smutnou zprávu a sice tu, že nemá dostatek času být na Archie déle. Tímto jí chci popřát hodně zdaru na realných koní a třeba se ještě někdy shledáme. :)

Klarasaf - Aktivní členka, takový pisálek. Psala moc krásné a čtivé jízdy i péče, které vždy potěšilo a bavilo číst. Je mi velmi líto, že odešla, ovšem zároveň ji chápu a přeju jí hodně štěstí v reálném životě.

Sofie - Aktivní, spolehlivá dívčina, která odešla z vlastního rozhodnutí - nedostatek času. - Tato členka se vrátila na Archie. :)

Jednorázové členky(nová skupina členek, které napsaly pár vět a poté se odhlásily ani ne po týdnu působení):Sinjen

TABULKA PŘEHLEDU za poslední týden (slouží pro lepší orientaci)


Omluvené absence: 

Jméno (přezdívka): Sečtená aktivita tohoto týdne v (jízdy, péče apod..)  Sečtené statistiky (jezdecké, osobnostní) - aneb aktuální stav: Počet služeb, výpomocí a brigád: Stav bodů a bonusových bodů Celkové hodnocení:

     
 
 
Mellin
   
 
 
  
Marion
         


 

  


 
    

         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

*Tento týden je zelená Sofie. ;)
INFO O CELKOVÉM HODNOCENÍ: Jen jen palec nahoru a palec dolů.  Palec nahoru můžete mít, pokud máte alespoň 3 péče, 1 jízdu a 1 z doplňkových aktivit (procházka, atp..),  také musí mít splněnou alespoň 1 službu a mít min. 500 bodů./Pokud třeba člence uteče palec nahoru o jeden den, kdy se omluvila, dá se to oželet./ Zeleně je označená členka, která tento týden měla splněno nejvíce aktivit s koněm. Nehodnocená členka, je ta, která je na Archie teprve první týden (nebo i kratší dobu, tozn. byla přijata v průběhu týdne) a členka, která se na tento týden omluvila (nebo na některé z dnů). 
 


SKŘÍŇKY ČLENEK (klikni a jsi ve svém profilu):
 

   

 Skříňka   Skříňka  
Mellin
 
  Marion
 
       

 

 

 
 

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.